top of page

Představme se

Jsme VBReal, odborníci ve světě investic

VBReal je česká realitní společnost, specializující se na investice do výnosových nemovitostí

prostřednictvím vlastního  programu VBReal.

Program vznikl na základě dlouhodobé a úspěšné investiční činnosti zakladatelů realitního fondu

Salutem Fund SICAV, a.s. s více než 20 letou praxí v oblasti realit a financí.

Společnost VBReal vznikla jako reakce na potřeby klientů a investorů, kteří chtěli být jediným vlastníkem výnosové investiční nemovitosti, a nikoliv pouze podílníkem nemovitostního fondu. Díky tomuto propojení disponuje VBReal silným zázemím a odborností v oblasti realitních investic, což je klíčem k jejich úspěchu a důvěryhodnosti na trhu.

Naše mise

Řídíme se transparentními postupy a poskytuje svým klientům pravidelné informace o vývoji portfolia nemovitostí a výnosech z nich. Naším cílem je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem pro ty, kteří hledají kvalitní investici do nemovitostí s minimálním rizikem a vysokým výnosem.

S námi si můžete být jistí, že vaše investice bude v bezpečí a bude pečlivě spravována odborníky s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti realit a financí.

Residential Apartment Building

Čím se zabýváme?

Zaměřujeme se na nákup kvalitních nemovitostí s vysokým výnosovým potenciálem od roku 2000. Těmi jsou například průmyslové komerční areály, rezidenční objekty a pozemky či bytové domy.

Díky vedení realitního fondu víme, že každou nemovitost, kterou do našeho portfolia zařadíme, musí splňovat přísná kritéria, aby byla zajištěna maximální ochrana vloženého kapitálu a zaručeny pravidelné výnosy pro naše investory.

V rámci  programu VBReal nabízíme  možnost investovat do jednotek bytů. Tyto byty jsou z našeho vlastního portfolia a jsou k dispozici ke koupi pro ty, kteří hledají stabilní investici do nemovitostí. Jednotky bytů jsou umístěny v lokalitách s potenciálem vysokého zhodnocení.

Potkejme se

Pokud máte zájem dozvědět se o našem investičním programu více a přemýšlíte o investování do nemovitostí,  

rádi se s vámi domluvíme na osobní schůzce v našich kancelářích na Praze 1, ve Zlíně či Prostějově.

Rádi vám představíme naše investiční produkty a odpovíme na další vaše dotazy.

Pro domluvení osobní schůzky nás kontaktujte telefonicky nebo emailem. Těšíme se na setkání.

Spolupracujeme

bottom of page