top of page

Představme se

VBReal.cz: Investiční byty s garantovaným výnosem

Jsme členem české realitní a investiční skupiny Salutem Group, které patří stovky bytů a domů po celé ČR a desítky tisíc metrů čtverečních plochy v průmyslových areálech.

 

Společnost VBReal VII s.r.o. je mj. vlastníkem bytového domu Purkyňova Ústí nad Labem, který zahrnuje 62 investičních bytů v celkové prodejní hodnotě přes 150 milionů korun. Firma ovšem spravuje i další rezidenční nemovitosti vlastněné jinými společnostmi Salutem Group, např. horské byty Údolí Rejhotice v Loučné nad Desnou nebo bytový dům Panorama Lidická v Šumperku.
 

Majoritním vlastníkem společnosti i celé Salutem Group je Jaroslav Ton, který se věnuje zhodnocování nemovitostí od roku 2008, původně ve firmě ASPELL a.s.

 

Hlavní společnost skupiny, fond kvalifikovaných investorů SALUTEM FUND SICAV, a.s., je kótován na Burze cenných papírů Praha, dohled nad ním vykonává Česká národní banka.

Čím se zabýváme?

Zaměřujeme se na nákup, rekonstrukce a správu kvalitních nemovitostí s vysokým výnosovým potenciálem od roku 2000. Těmi jsou například průmyslové komerční areály, rezidenční objekty a pozemky či bytové domy.

V rámci  programu VBReal nabízíme  možnost investovat do jednotek bytů. Tyto byty jsou z našeho vlastního portfolia a jsou k dispozici ke koupi pro ty, kteří hledají stabilní investici do nemovitostí. Jednotky bytů jsou umístěny v lokalitách s potenciálem vysokého zhodnocení.

Jak zařazujeme nemovitosti do portfolia VBReal?

01 Nákup vhodné nemovitosti

02 Kompletní rekonstrukce

03 Výběr spolehlivého nájemníka

04 Zařazení do portfolia VBReal

05 Prodej novému majiteli

bottom of page