top of page
architecture-2590069_1920 1.png

Jak to funguje?

1. Vyberte si nemovitost

Naši specialisté Vám pomohou s výběrem vhodné nemovitosti. K dispozici máme desítky nemovitostí po celé ČR v cenovém rozpětí 2–16 milionů Kč s ročním výnosem 6 – 8,1%. Portfolio je složeno z nemovitostí po celé České republice.

2. Koupě nemovitosti a převod vlastnictví

Od prvního dne jste plným vlastníkem nemovitosti s plnohodnotným listem vlastnictví. Z naší strany na nemovitosti není žádné věcné břemeno ani zástavní právo. S nemovitostí můžete narábat jakkoliv se Vy rozhodnete.

2. Staňte se jejím vlastníkem

Po koupi bytu se stanete plnohodnotným vlastníkem nemovitosti s listem vlastnictví v katastru. S nemovitostí od tohoto momentu můžete nakládat dle vlastního uvážení.

3. Inkasujte měsíční nájem

Od prvního měsíce po uzavření smlouvy inkasujete garantovaný měsíční nájem. Po celou dobu platnosti smlouvy Vám tento nájem budeme zasílat na účet v pravidelných měsíčních platbách.

Vždy máte možnost i další volby

679764_arrows_512x512_edited.png

Zpětný odkup
za původní cenu

Cena nemovitosti z jakéhokoliv důvodu klesla? Toho se s námi nemusíte bát. Kdykoliv se rozhodnete, garantujeme Vám odkup nemovitosti zpět za 100% kupní ceny. Samozřejmě od částky neodečítáme vyplacený nájem, přičemž tato nabídka je na dobu neurčitou a námi nevypověditelná.

Prodej bytu
se ziskem 

Cena nemovitosti vzrostla a  Vy jste se rozhodli prodat byt jinému kupci s vyšším ziskem? Samozřejmě. Bez smluvní pokuty a kdykoliv. Vyplacený nájem Vám zůstává.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zanechte nám svůj kontakt a společně najdeme nejvhodnější investiční byt pro Vás!

bottom of page